Foto: FAMO/MEGA / The Mega Agency / Profimedia

Goran Ivanišević ne da na sebe, a nikada se nije libio da kaže pravu istinu bez ikakvog uvijanja i ulepšavanja. Zbog toga je neretko znao da plati cenu.

Ivanišević je posle samo 40 dana završio saradnju sa Stefanosom Cicipasom, a to nije propustio da prokomentariše Patrik Muratoglu, poznati teniski trener.

PROČITAJTE JOŠ

Francuski strateg je istakao da Ivanišević nije imao dobar pristup u tom odnosu, te da je „uloga trenera da gradi, podržava i vodi, a ne da ruši“. Muratoglu je čak otišao toliko daleko da kaže da „poštovanje i poverenje uvek moraju da budu na prvom mestu“.

Osvajač Vimbldona 2001. godine je odlučio da odgovori u svom stilu. Ovog puta nije rekao ništa, ali je sve i te kako jasno.

„Popričaću sa njim kada ga vidim! To je sigurno. To se ne radi. Ako je imao problem sa mnom, trebalo je da me pozove i kaže mi šta misli. Ja bih mu onda rekao šta ja mislim. Ja ne idem unaokolo i pričam šta mislim o njemu. Bolje da ne kažem šta mislim o njemu! Tako da – ćutaću, za sada… Možda sledeći put kažem nešto“, poručio je Ivanišević.

Ipak, ako smo nešto do sada naučili od pristupa Muratoglua, ovu medijsku dramu će iskoristiti da opet uzvrati hrvatskom treneru.

BONUS VIDEO Đorđe Đoković za Nova.rs o turniru u Beogradu, projektu Dubai i potpunoj životnoj promeni

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Ostavi prvi komentar