Košarkaši Partizana dvaput su se zbog svojih saigrača ozbiljno "preznojili" tokom utakmice sa Šljonskom u Evrokupu.

Crno-beli su pobedili goste u Beogradskoj areni sa 75:73 posle napete završnice susreta, ali su tokom četvrte četvrtine ostali bez Gregora Glasa.

U istoj deonici je žestoko o parket glavom udario i Uroš Trifunović, ali se Uroš vratio na parket, a Glas je ostao van do kraja, pa nije poznato koliko je teška njegova povreda.

Gregor je na osam minuta i 15 sekundi pre kraja utakmice, pri rezultatu 56:54 za Partizan osetio bol u desnoj nozi i ubrzo se videlo da ne može da se oslanja na nju.

Ljudi iz Partizana su ga ispratili do klupe, gde je ostao do isteka četrdesetog minuta.

Podsećamo, meč je rešen poenima Nemanje Dangubića posle ofanzivnog skoka u poslednjim sekundama susreta.

BONUS VIDEO: Užasan pad Trifunovića, krvave glave morao van