Kamerun nije oprostio naše greške, sami smo krivi

Direktno izveštavanje iz Katara donosi vam m&m’s.

Mim

Fudbaleri Srbije remizirali su sa Kamerunom 3:3 u drugom kolu Svetskog prvenstva u Kataru.

Srbija je sada u teškoj situaciji, jer više ne zavisi samo od sebe, nego i od rezultata meča Švajcarska – Brazil.

Kamerun je poveo u 29. minutu, ali je Srbija do pauze uspela da preokrene i zaigra mnogo bolje. Činilo se da je sve rešeno kada je Aleksandar Mitrović postigao gol za 3:1, ali je onda usledio potop.

Strahinja Pavlović je postigao gol u prvom poluvremenu, bio je odličan i u odbrani, ali se onda povredio.

Kapiten Dušan Tadić je tražio izmenu za Pavlovića već u 56. minutu, a nakon toga igra Srbije se potpuno raspala.

Umesto Pavlovića je ušao Stefan Mitrović, a upravo je po toj strani dva puta loptu dobijao Vinsent Abubakar, koji je postigao gol za 3:2, a onda asistirao za izjednačenje.

Uz to, važno je napomenuti da je Nikola Milenković užasno reagovao kod oba gola, jer se nije na vreme pomerio kako bi napravio ofsajd zamku. Srpska odbrana je izgledala neorganizovana, a očigledno nije bilo ni dovoljno komunikacije.

Ni Mitrović se nije pokazao u najboljem svetlu, a vidno je svima opala koncentracija i greške su skupo plaćene.

BONUS VIDEO Srbija dobila iznenadnu posetu na treningu, Piksi se smejao, Kostić i Vlahović bili glavne zvezde