Navijačima ide bolje nego fudbalerima.

Direktno izveštavanje iz Katara donosi vam m&m’s.

Mim
.

Reprezentacija navijača Srbije pobedila je Kamerun sa 2:0 u drugom kolu grupe G Mundijala u Kataru.

Srbija je posle remija sa Brazilom bez golova upisala prvu pobedu, ima četiri boda i još jednom je sačuvala mrežu, pre utakmice sa Švajcarskom u četvrtak popodne.

Posle Kameruna je bod deli od nokaut faze turnira, na kom je Švajcarska pobedila Kamerun sa 3:0, a tek treba da igra sa Srbijom i Brazilom.

Navijači su uspeli da slave sa dva gola Miloša Ivančevića u drugom poluvremenu i time potvrde bolju igru tokom čitavog meča.

Dva udarca glavom pored gola i jedan sporan momenat obeležili su prvo poluvreme meča.

Ivančević je iz slobodnog udarca pogodio prečku, od nje se lopta odbila o zemlju i čini se, prešla gol-liniju.

Sudije to nisu registrovale, igra se nastavila i srpski navijački tim je u nastavku dao oba pogotka. Luka Vještica je u ranoj fazi drugog dela zasmetao golmanu kamerunskog tima, lopta se odbila na levicu Ivanečviću koji ju je smestio u donji levi ugao gola.

Isti igrač je dao i drugi gol kada je Filip Ćulibrk ukrao loptu rivalu, povukao je sa leve strane do sredine gde ju je jakim i preciznim udarcem Ivančević opet smestio u mrežu za konačan rezultat i četiri boda srpskog tima.

BONUS VIDEO Vlahović: Sve što se priča su gluposti i nebuloze