Kadeti Crvene zvezde su u spektakularnom meču razbili svoje vršnjake iz Partizana u okviru osmog kola kadetske lige Srbije rezultatom 5:2.

PROĆITAJTE JOŠ

Crveno-beli su poveli preko Jovana Šljivića u 11. minutu koji je posle maestralnog solo prodora efektno savladao golmana Partizana. Talentovani igrač Crvene zvezde je samo dva minuta kasnije postigao drugi gol, ovoga puta udarcem sa ivice kaznenog prostora.

Partizan je krenuo u ofanzivu i promašio nekoliko šansi pre nego što je Mirčetić smanjio na 2:1.

Do poluvremena nije bilo promena rezultata, da bi Miladinović u nastavku povećao prednost na 3:1 za Zvezdu. Vukićević je ubrzo povisio na 4:1 da bi trračak nade Partizanu vratio Mirčetić drugim golom.

Ipak, Škobalj postiže peti gol za Crvenu zvezdu i postavlja konačan rezultat od 5:2.

Crveno-beli su posle osam kola drugi sa bodom manje od lidera Vojvodine, dok je Partizan četvrti sa tri boda manje od večitog rivala.

BONUS VIDEO Bajro Župić: Istina o „mercedesu“, tramvaju i dolasku u Partizan