Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su u gostima ekipu TSC 3:1, u utakmici sedmog kola Superlige Srbije.

Dušan Stoiljković je u poslednjem minutu prvog poluvremena doneo prednost Radničkom, na 2:0 povisio je Nemanja Kojić u 72. minutu, a pobedu ekipe sa Čaira potvrdio je Uroš Duranović u 81. minutu.

Jedini pogodak za TSC postigao je Nenad Lukić u 95. minutu.

Radnički je upisao petu pobedu od početka šampionata i treći je na tabeli sa 15 bodova, dok je TSC na 12. poziciji sa osam osvojenih bodova.

Fudbaleri Spartaka i Novog Pazara odigrali su u Subotici nerešeno 1:1.

Strelac vodećeg gola za Spartak bio je Milan Marčić u 58. minutu, a bod gostima u 90. minutu doneo je Miloš Gordić iz jedanaesterca.

Posle nekompletnog kola, Spartak je drugoplasirani na tabeli sa 16 bodova, dok je Pazar na 14. poziciji i ima šest bodova.

Novi Pazar će u osmom kolu biti domaćin Indjiji, a Spartak će ugostiti ekipu novosadskog Proletera.

Fudbaleri Voždovca su na svom terenu slavili protiv Metalca sa ubedljivih 4:0. Strelci za pobednički tim bili su Marko Putinčanin, Miloš Pantović, Edin Ajdinović i Jovan Nišić.

Voždovac je osmi na tabeli sa deset bodova, dok je Metalac na 13. mestu sa dva boda manje.

Fudbaleri Indjije su gostima bili bolji od Radnika sa 2:0 golovima Miljana Ilića sa penala u 44. minutu i Stefana Purtića u 90. minutu. Indjija je deseta na superligaškoj tabeli sa devet bodova, dok je Radnik na 16. mestu sa četiri boda.