Fudbaleri Partizana primili su pogodak od Voždovca u četvrtfinalu Kupa Srbije u Humskoj.

Crno-beli su tokom meča imali nekoliko dobrih šansi da zatresu mrežu Voždovca, uradili su to jednom u nadoknadi prvog dela meča.

Metu je tada pogodio Samed Baždar, koji je tridesetak minuta ranije promašio zicer tako što se sapleo u pokušaju da dribla golmana Marka Gudžulića.

Džunior Flemings je na drugoj strani promašio penal u 70. minutu zbog igranja rukom Nemanje Nikolića u kaznenom prostoru Partizana.

I baš kad se očekivalo da će utakmica biti rešena u korist domaćeg tima, Voždovac je iznenadio sve u Humskoj.

Igrao se 89. minut kada je Stefan Pirgić pogodio za 1:1. Marković je intervenisao u svom šesnaestercu, nisu se razumeli Filipović i Šćekić, a Pirgić je pokupio loptu.

Sa ivice šesnaesterca je ispalio maestralan udarac i pogodio sma ugao gola na kom je stajao Aleksandar Jovanović.

Jovanović u toj situaciji možda nije mogao da uradi ništa, ali je tokom meča i u penal seriji odbranio ukupno tri udarca igrača Voždovca i odveo svoj tim u polufinale.

BONUS VIDEO: Karim Benzema gol posle 115 dana