Fudbaleri Voždovca pobedili su na svom terenu ekipu TSC-a sa 2:0, u utakmici 13. kola Super lige Srbije.

Jovan Nišić je u 41. minutu sa penala doneo prednost Voždovcu, a pobedu domaćeg tima potvrdio je Dragan Stoisavljević u 85. minutu.

Voždovac je upisao sedmu pobedu i trenutno je četvrti na tabeli sa 23 boda, dok je TSC na 11. poziciji sa 18 bodova.

Ekipa Voždovca ima bod više od Čukaričkog koji je na svom terenu slavio protiv Novog Pazara sa ubedljivih 4:0 i tako prekinuo niz od tri utakmice bez trijumfa.

Čukarički je poveo pogotkom Stefana Šapića u 27. minutu, a pobedu tima s Banovog brda potvrdio je Asmir Kajević golovima u 48. i 54. minutu. Konačan rezultat postavio je Veljko Birmančević u 77. minutu.

Novi Pazar, posle šestog poraza u šampionatu, zauzima 14. mesto na tabeli sa 15 bodova.

Fudbaleri Zlatibora pobedili su Rad u Beogradu sa 2:0, golovima Dimitrija Petronijevića u 13. i Ifeta Đakovca u 77. minutu.

Posle 13 odigranih utakmica, Rad i Zlatibor imaju po devet bodova i zauzimaju 17, odnosno 18. poziciju na tabeli.