Fudbaleri Brajtona i Vest Hema odigrali su nerešeno 1:1, u 36. kolu engleske Premijer lige.

Poveo je Brajton golom Denija Velbeka u 84. minutu, da bi Vest Hem stigao do izjednačenja u 87. minutu pogotkom Mohameda Saida Benrahme.

Ovim nerešenim rezultatom, Vest Hem je izgubio gotovo sve šanse da se plasira u Ligu šampiona, a očekuje ga i žestoka borba za plasman u Evropu.

Vest Hem se sa 59 bodova na šestom mestu, dok je Brajton sa 38 bodova na 17. mestu.

Sautempton je bio bolji od Fulama rezultatom 3:1.

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović je ponovo ceo meč presedeo na klupi, odakle je gledao nemoć svojih saigrača.

Oni su prvi gol primili u 27. minutu kada je Če Adams bio strelac, a rasplet smo dobili u drugom poluvremenu.

Teljo je u 60. minutu duplirao vođstvo S’otona, ali je neizvesnost vradio Karvaljo u 75. minutu.

Ipak, osam minuta pre kraja Teo Volkot je postavio konačnih 3:1 za trijumf domaćeg tima.

Fudbaleri Lidsa pobedili su gostovanju ekipu Barnlija sa 4:0.

Goste je u vođstvo doveo Mateuš Klih u 44. minutu, a u nastavku meča rezultat su povećali Džek Harison u 60. i Rodrigo u 77. i 79. minutu.