Đuro Zec; Foto: Srdjan Stevanovic/Starsport

Fudbaleri TSC savladali su Radnički iz Niša u meču 4. kola Superlige Srbije sa 2:1 i tako zabeležili četvrtu pobedu u sezoni, čime su ostali uz Partizan jedina stopostotna ekipa.

TSC je do prednosti stigao u 14. minutu nakon gola Đura Zeca, koji je dobru akciju saigrača i nekoliko sjajnih pasova rutinski pretvorio u 1:0.

Nišlije su početkom drugog poluvremena zaigrale znatno ofanzivnije, ali je golman TSC-a Nenad Filipović bio na visini zadatka i sprečio izjednačenje, da bi u 63. minutu Saša Tomanović imao malo sreće, pošto je njegov udarac prvo pogodio stativu, da bi se potom odbio u mrežu.

U nastavku, Filip Kasalica je devet minuta kasnije doneo nadu Nišlijama da mogu do bar boda, ali je sve ostalo na toj grešci odbrane gostiju, pa su tako na Čairu stigli do četvrte pobede, čime su zadržali korak sa vodećim Partizanom, koji prvo mesto zauzima zbog bolje gol-razlike.

TSC u okviru 5. kola igra protiv Radničkog iz Kragujevca, dok Radnički ide na megdan Čukaričkom.