Fudbaleri TSC pobedili su na gostovanju u Šapcu Mačvu sa 4:1, u poslednjoj utakmici osmog kola Superlige Srbije. Na pravi način su zaboravili eliminaciju iz kvalifikacija za Ligu Evrope od FCSB, bivše Steaue, u ludom meču sa čak 12 golova i dva crvena kartona.

Gostovanje Mačvi u Šapcu bila je prava enigma, ne zbog kvaliteta, koji je na strani TSC, već zbog činjenice da su prošlog četvrtka odigrali istorijski meč u Senti, kada su posle penala nesrećno ispali od rumunskog predstavnika.

Odlično su stvari počele da se odvijaju za četu Zoltana Saba od samog početka.

Dvostruki strelac bio je Mihajlo Banjac, koji je golove postigao u osmom i 17. minutu.

Treći gol postigao je Boris Varga u 24. minutu, a zatim je strelac u ekipi Mačve bio Miloš Adamović. Konačan rezultat postavio je Saša Tomanović golom u 63. minutu.

TSC je ostvario treću pobedu u prvenstvu i zauzima 10. mesto na tabeli sa 11 bodova.

Mačva je pretrpela peti poraz i sa pet bodova zauzima 18. mesto.