Srpski golman odbranio je sedam udaraca ka svom golu.

Fudbaleri Torina remizirali su protiv Monce na svom terenu 1:1 u 31. kolu Serije A.

Aleksej Mirančuk zatresao je mrežu Monce u 37. minutu, ali je pogodak poništen zbog igranja rukom.

Antonio Sanabria doveo je u prednost domaće na asistenciju Nikole Vlašića na samom početku drugog poluvremena, tačnije u 46. minutu.

Imala je Monca priliku da izjednači u 65. minutu preko Karlosa Augusta, ali je njegov šut odbranio reprezentativac Srbije Vanja Milinković-Savić koji je zablistao sa sedam intervencija. Đanluka Kaprari dobro se snašao u 86. minutu i postavio konačan rezultat.

Akter ove utakmice bio je još jedan srpski reprezentativac, Ivan Ilić koji je izašao iz igre u 76. minutu. Nemanja Radonjić propustio je ovaj susret zbog povrede. Torino je 10. na tabeli sa 46 bodova koliko ima i Monca.