Čukarički slavlje

Fudbaleri Čukaričkog plasirali su se u polufinale Kupa Srbije, pošto su na Banovom brdu posle preokreta sa 3:2 (1:2) pobedili Radnički iz Niša.

Junak „brđana“ bio je Slobodan Tedić, koji je het-trikom režirao preokret Čukaričkog.

Ekipa iz Niša dobro je otvorila meč i već u 14. minutu povela preko Nikole Čumića.

Isti igrač povećao je prednost gostiju kad je u 23. minutu još jednom zatresao mrežu Čukaričkog.

Domaćin je u finišu prvog poluvremena uspeo da smanji na 2:1, kada je Tedić postigao prvi od svoja tri gola.

Već posle 10 minuta igre u nastavku Radnički je imao priliku za treći pogodak, ali Stefan Mihajlović nije realizovao penal.

Sve do 82. minuta Radnički je imao rezultat, onda je Tedić doneo izjednačenje, a u finišu meča i gol za pobedu.

Susret na Banovom brdu iz lože Čukaričkog pratio je i Robert Kovač, proslavljeni hrvatski fudbaler.