Nastavlja se žestoka borba za opstanak.

Fudbaleri Novog Pazara i lučanske Mladosti odigrali su 1:1, u utakmici drugog kola plej-auta za opstanak u Super ligi Srbije.

Domaći Novi Pazar poveo je golom Stefana Lončara u 65. minutu, a sedam minuta kasnije izjednačio je Saša Jovanović.

Mladost je druga u plej-aut grupi i ukupno 10. medju superligašima sa 38 bodova, dok je Pazar na pretposlednjem, 15. mestu i ima 29 bodova.

Meč na Džaizkoin areni pratilo je oko 2.000 gledalaca, a na početku je odata počast počasnom predsedniku kluba iz Lučana Radošu Milovanoviću.

Novi Pazar u trećem kolu plej-auta gostuje lazarevačkoj Kolubari, a Mladost dočekuje ekipu Radničkog 1923 iz Kragujevca.

Metalac i Spartak odigrali su u Gornjem Milanovcu nerešeno 1:1, u meču drugog kola plej-auta Super lige Srbije.

Poveo je Spartak golom Nemanje Nikolića iz penala u četvrtom minutu, da bi izjednačenje Metalcu doneo Jovan Stojanović u 42. minutu golom sa „bele tačke“.

Metalac je prekinuo niz od dva poraza i sa 28 bodova zauzima poslednju, 16. poziciju na tabeli. Spartak je na 12. mestu sa 35 osvojenih bodova.

U narednom kolu, Metalac će gostovati Radniku, dok će Spartak dočekati Proleter.