Fudbaleri Totenhema pobedili su na svom terenu ekipu Aston Vile sa 2:1, u meču 7. kola Premijer lige.

Domaći tim je poveo golom Pjer-Emila Hojbjerga u 27. minutu, a izjednačenje timu iz Birmingema doneo je Ola Votkins u 67.

Za pobedu Totenhema bio je zadužen Lukas Moura koji je u 71. minutu postavio konačnih 2:1, a oba pogotka „pevaca“ bila su na asistenciju sjajnog Sona.

Totenhem je osmi na tabeli Premijer lige sa 12 bodova, dok je Aston Vila 10. sa dva boda manje, ali su izabranici Nuna Espirita Santa prekinuli niz od tri vezana prvenstvena poraza.

Kristal Palas i Lester odigrali su u Londonu nerešeno 2:2. Gosti su na poluvremenu vodili sa 2:0, golovima Kelečija Ihenača u 31. i Džejmija Vardija u 37. minutu.

Do boda domaći tim je došao u nastavku preko Majkla Olisea u 61. i Džefrija Šlupa u 72. minutu.

Kapiten Kristal Palasa Luka Milivojević odigrao je ceo meč.

Brentford je na gostovanju pobedio Vest Hem sa 2:1. Goste je u vođstvo doveo Brian Mbemo u 20. minutu, a izjednačenje Vest Hemu doneo je Džarod Boven.

Gol vredan sva tri boda za ekipu Brentforda postigao je Joan Visa u četvrtom minutu nadoknade.

Gledajte Premijer ligu uz SBB i EON pakete

Utakmice Premijer lige mogu da gledaju svi SBB korisnici, na EON, TotalTV i D3 platformama, a mogu da se prate i ako niste SBB korisnik, u EON paketima van SBB mreže. Dakle, preko bilo kog interneta. (Promo)

BONUS VIDEO: Ivan Gudelj o propalom transferu u Real zbog bolesti