Bolonja Siniše Mihajlovića uspela je da ostvari veliku pobedu nakon što je uspela da preokrene dva gola zaostatka protiv Krotonea i slavi rezultatom 3:2 u 28. kolu italijanskog prvenstva.

Krotone je odigrao odlično prvo poluvreme, došao do dva gola prednosti, ali je Bolonja u drugom poluvremenu odigrala još bolje i odnela kući sva tri boda.

Krotone je poveo u 32. minutu preko Mesiasa, da bi Simi iz penala doneo velikih 2:0 u 40. minutu.

Mihajlović je napravio četiri izmene koje su u potpunosti okrenule dešavanja na terenu i donele preokret.

Adama Soumaoro je u 62. minutu smanjio zaostatak, a osam minuta kasnije sve je bilo u egalu.

Šouten koji je ušao sa klupe je izjednačio i dao nadu da gosti mogu do potpunpog preokreta.

To se i desilo u 84. minutu kada je još jedan rezervista Andreas Skov Olsen postao junak Mihinog tima.

Bolonja posle ove pobede ima 34 osvojena boda i nalazi se na 10. mestu, dok je Krotone ostao poslednji na tabeli sa samo15 bodova.