Fudbaleri Torina pobedili su na svom terenu Udineze sa 2:1, u utakmici 13. kola Serije A.

Torino je poveo u osmom minutu kada je strelac bio Josip Brekalo, a prednost je udvostručio Bremer u 48. minutu.

Konačan rezultat postavio je Fernando Forestijeri golom u 77. minutu sjajnim golom iz dlobodnog udarca.

Odlično je za domaći tim brnio Vanja Milinković-Savić koji je u finišu dobrim odbranama sprečio rivale da dođu do boda.

Verona je na svom terenu pobedila Empoli sa 2:1.

Verona je povela u 49. minutu golom Antonina Baraka, na asistenciju Darka Lazovića, a izjednačio je Simone Romanjoli pogotkom u 67. minutu. Pobedu domaćoj ekipi doneo je Adrijen Tamez u prvom minutu nadoknade vremena.