Odigrane tri utakmice u Superligi Srbije u subotu

Fudbaleri Spartaka i Vojvodine odigrali su u Subotici nerešeno 1:1, u meču 18. kola Super lige Srbije.

Poveo je Spartak golom Nikole Srećkovića u 50. minutu, da bi izjednačenje Vojvodini doneo Nikola Čumić pogotkom u 74. minutu.

Spartak je na 12. mestu na tabeli sa 15 bodova, a Vojvodina je na šestoj poziciji sa 30 poena.

U narednom kolu Spartak će gostovati Partizanu, dok će Vojvodina dočekati Radnički 1923.

Fudbaleri Radničkog iz Niša i Kolubare odigrali su na Čairu nerešeno 1:1, u utakmici 18. kola Super lige Srbije.

Ante Vukušić je u 24. minutu doneo vođstvo Kolubari, ali je domaći tim, koji sa klupe predvodi Nenad Lalatović, stigao do izjednačenja i boda pogotkom Save Petrova u 54. minutu.

Kolubara je trenutno deveta na tabeli sa 20 bodova, dok je Radnički na 11. poziciji sa tri boda manje.

Fudbaleri niškog Radničkog gostovaće TSC-u u narednom kolu Super lige Srbije, poslednjem pred pauzu zbog Svetskog prvenstva, dok će Kolubara u goste Novom Pazaru.