U preostale tri utakmice 25. kola Superlige Srbije pobede su zabeležili Proleter i Spartak, dok je u Ivanjici viđen remi.

Fudbaleri Proletera savladali su Radnički iz Niša sa 2:1. Nišlije su u 32. minutu imale penal koji nisu iskoristile, da bi Viktor Živojinović samo minut kasnije pogodio mrežu rivala za 1:0. Kada je Ognjen Mitrović u 64. minutu pogodio za 2:0, bilo je jasno da su domaći pred pobedom. Nadu Nišlijama doneo je Žarko Marković 15 minuta pre kraja, ali igrači tima iz Niša nisu uspeli da dođu do remija.

U Subotici je viđeno pet golova, a Spartak je do trijumfa 3:2 stigao nakon preokreta. Trimanović je doveo Mačvu doveo do vođstva u 35. minutu, odgovorio je Furtula devet minuta kasnije, ponovo je Mačva povela preko Kneževića u 54. minutu igre, da bi preokret Subotičanima doneli Vidaković dva minuta kasnije i Srećnović u 72. minutu.

Susret Javora i Inđije završen je remijem, 1:1, a golove su postigli Nikolić u 19. minutu za Javor i Đurić u 60. minutu za Inđiju.