Dragan Stojković Piksi, selektor fudbalera Srbije, zadovoljan je remijem protiv Portugalaca od 2:2.

„Interesantna utakmica, 2. poluvreme nama je pripalo, prvo njima, ali momci su pokazali hrabru igru, rekli smo da predaja ne postoji, mislim da je rezultat realan. Bio sam miran, kao špricer hladan na poluvremenu, verovao sam, čak sam rekao da možemo pobediti. Možda tendenciozno, ali hrabri smo, ne zaboravite da je ovo aktuelni prvak Evrope. Moramo da radimo puno, šteta je što nemamo vremena više da radimo zajedno. Postoje greške koje moramo da ispravimo, ne možemo iz prvog šuta da im pustimo gol. Koncentracija mora da bude veća, ali dobro, greške su deo igre. Šteta što nema publike, bio bi spektakl. Ali 2:2 protiv ovakvog Portugala… Zadovoljan sam, ne prezadovoljan. Zaista sam verovao da možemo pobediti. Čestitam Mitru na rekordu“, rekao je Stojković.

Pred kraj, Portugalci su došli do gola koji nije priznat, sudija nije smatrao da je lopta prešla liniju celim obimom.