Remi je bio rezervisan za srpske trenere, Veljka Paunovića i Vladimira Ivića, u 15. kolu Čempionšipa, pa su sa po 27 bodova izjednačeni na tabeli.

I jedan i drugi poznati su po tome da njihove ekipe primaju malo golova, što je još jednom potvrđeno.

Paunovićev Reding odigrao je nerešeno 1:1 na gostovanju Šefild Venzdeju, dok je Votfrod, na čijoj klupi sedi Ivić, odneo bod sa gostovanja Notingemu u duelu bez pogodaka.

Reding je gubio od 13. minuta golom Patersona, da bi Šefild tačno na isteku pola sata igre ostao sa igračem manje, jer je Šo dobio crveni karton.

Izabranici Veljka Paunovića su pred sam kraj prvog poluvremena iskoristili brojčanu prednost preko Žoaoa, ali u nastavku nisu uspeli da naprave potpuni preokret.

I Votford i Reding imaju po 27 bodova, koliko ima i drugoplasirani Bornmut, i posle 15. kola nalaze se na trećoj i četvrtoj poziciji tabele Čempionšipa. Lider je Norič sa jednim više.