Igrač sa klupe doneo je preokret.

Mladi fudbaleri Partizana došli su do pobede u kadetskom večitom derbiju nad Crvenom zvezdom 2:1 nakon velikog preokreta.

Junak pobede crno-belih bio je Eldin Bajrmanović. Dečak iz „klase 2007“ je usled bolesti ostao na klupi a čim je ušao ispostavio se kao džoker trenera Đorđija Ćetkovića. Kadetski reprezentativac je u razmaku od 23 minuta postigao dva gola i izrastao u junaka.

Prvi gol je postigao u 62. minutu. Pre toga, Zvezda je povela nakon pola sata preko Uroša Đorđevića. Veliko slavlje crno-belima Bajrmanović je doneo u 85. minutu kada je ponovo matirao golmana Vuka Draškića.

Ovo je kadetima Partizana bila deveta pobeda u deset utakmica čime su ostali lideri na tabeli, dok je Zvezda trećeplasirana, sa sedam trijumfa i dva poraza, ali i utakmicom manje.