Ovakva igra se od Sevilje očekivala od samog starta sezone.

Fudbaleri Sevilje pobedili su na svom terenu Elče sa 3:0, u meču 19. kola španske La lige.

Strelci za Sevilju bili su Jusef En Nesiri u 29. i trećem minutu nadoknade poluvremena i Markos Akunja u 43. minutu.

Elče je od 41. minuta igrao sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton dobio Pedro Bigas.

Srpski reprezentativac Nemanja Gudelj nije bio starter za Sevilju, a priliku da uđe na teren je dobio tek u 62. minutu.

Tim iz Andaluzije se konačno probudio i prekinuo seriju loših rezultata. Sevilja sada sa 21 bodom zauzima 13. mesto na tabeli, dok je Elče je na poslednjem, 20. mestu sa šest bodova.

Fudbaleri Barselone pobedili su večeras u gostima Đironu sa 1:0, u meču 19. kola španske Primere.

Strelac odličujućeg gola na meču bio je Pedri u 61. minutu.

Almerija – Espanjol 3:1 (1:0)

(Suarez 21, Leo Baptista 61, Portiljo 77 – Hoselu 90+3)

BONUS VIDEO VAR poništio remek-delo: Gol „rabonom“ kakav se viđa i potez za „Puškaša“