Mečevima 18. kola nastavljena je Superliga Srbije, a poseban podvig napravili su fudbaleri Radnika koji su sa 3:1 savladali TSC iz Bačke Topole nakon preokreta, Proleter je sa 1:0 bio bolji od Inđije, dok su Mladost i Napredak podelili bodove.

TSC je u meč ušao rešen da prekine seriju loših rezultata, i poveli su preko Damjana Dostanića u 39. minutu, ali je u drugom delu igre usledio neshvatljiv pad izabranika Zoltana Saba.

Prvo je sjajnu akciju Radnika lepim prodorom i golom završio vezista Nemanja Subotić nakon pet minuta igre u nastavku, a u 69. minutu Vuk Mitošević doneo preokret.

Konačnih 3:1 postavio je najbolji strelac Superlige Milan Makarić, i to uz dosta sreće. Dva puta je izlazio sam ispred Nenada Filipovića, i dva puta nije uspeo da ga savlada sve do same završnice meča, kada ga je jedna ispucana lopta pogodila u nogu i završila u mreži domaćeg sastava.

Radniku je ovo bila osma pobeda i zauzima 8. mesto na tabeli sa 27 bodova, dok je TSC poražen četvrti put na poslednjih pet mečeva, i sa šest bodova manje zauzima 12. mesto na tabeli.

U ostalim utakmicama, Proleter je sa 1:0 pobedio Inđiju golom Milana Milosavljeva u 78. minutu, dok su Mladost i Napredak u Lučanima odigrali bez golova.

Poslednji meč današnjeg programa završen je ubedljivom pobedom Čukaričkog nad Javorom od 3:0 golovima Birmančevića u 35. minutu, Kovača u 67, da bi Vidosavljević lepim golom u 71. minutu postavio konačnih 3:0.