Milan Pavkov u prodoru

Milan Pavkov, ljubimac navijača Crvene zvezde, ostaće upamćen kod navijača crveno-belih ne samo po važnim pogocima, već i po jednom od najvećih promašaja koje je video stadion u "Ljutice Bogdana".

Zvezda je napadala tokom čitavog toka utakmice protiv Radnika iz Surdulice, ali je do pobede stigla tek u 86. minutu nakon gola Mirka Ivanića.

No, mogli su crveno-beli da reše pitanje pobednika mnogo radnije, ređali su se promašaji, a jedan od onih 14 koji su završili van okvira gola dogodio se u 60. minutu.

Centaršut Mirka Ivanića Dijego Falčineli je zahvatio glavom, poslao je loptu ka golu, ona se od stative odbila ka Milanu Pavkovu kom je preostalo samo da je ubaci u gol.

No, napadač Zvezde je sa samo nekoliko metara na krajnje neshvatljiv način prebacio gol, pa je ostalo 1:1.