Srpski internacionalac Miloš Ninković odigrao je svih 90 minuta u derbiju Sidneja, gde su njegovi "nebesko-plavi" u gostima remizirali sa Zapadnim Sidnejom - 1:1 (0:1).

U Evropi i svetu retko gde se zbog pandemije koronavirusa još kotrlja fudbalska ili košarkaška lopta, ali to nije slučaj sa australijskom A ligom.

Bivši reprezentativac Srbije Nikola Ninković istrčao je ove subote na teren i odigrao čitav meč za Sidnej koji je lider A lige.

Njegovi „nebesko-plavi“ poveli su golom Adama Le Fondra u 35. minutu i sve je mirisalo na novu rutinsku pobedu u gradskom derbiju.

Ipak, nije tako mislio Kvame Jeboa, koji je matirao Endrjua Redmejna osam minuta pre kraja isteka regularnih 90, što je na kraju bio i konačan rezultat – 1:1.

Bivši organizator igre Crvene zvezde je u dosadašnjih 20 kola A lige, postigao pet golova, upisavši dve asistencije, a njegov Sidnej zauzima prvo mesto sa 48 bodova.

Drugi je Melburn siti koji ima dva meča više i čak osam bodova manje.