Fudbaleri Kristal Palasa savladali su Šefild junajted rezultatom 2:0 u utakmici 17. kola Premijer lige.

Palas je poveo posle četiri minuta igre kad je na asistenciju Kristijana Bentekea pogodak postigao Džefri Šlup.

Reprezentativac Gane stigao je do drugog gola u sezoni, ali se u 36. minutu povredio pa je posle pauze na teren umesto njega ušao Ebereči Eze.

Upravo je mladi reprezentativac Engleske u šestom minutu nadoknade vremena u prvom delu igre postavio konačan rezultat na dodavanje Džejmsa Mekartura.

Luka Milivojević zamenjen je u nadoknadi vremena u ekipi Kristal Palasa, koja je prekinula niz od pet mečeva bez pobede u ligi.

Palas je u nekim prethodnim utakmicama gubio od Liverpula 7:0, zatim 3:0 od Aston Vile, uspeli su da u poslednjih deset minuta ispuste vođstvo protiv Lestera, ali se konačno našao tim koji su uspeli da savladaju bez većih problema.

Ekipa Roja Hodžsona trenutno zauzima 12. mesto sa 22 boda, dok je Šefild poslednji sa svega dva osvojena boda na 17 odigranih utakmica.