Napoli demonstrirao silu.

Fudbaleri Napolija ubedljivo su savladali Leće na gostovanju 4:0 u sedmom kolu Serije A.

Leo Ostigard doveo je u prednost goste već u 16. minutu. Imali su gosti priliku da dupliraju prednost već u prvom poluvremenu, ali Pjotr Zjelinski nije uspeo da realizuje veliku priliku u 40. minutu.

Viktor Osimen je postigao drugi gol za Napoli u 51. minutu. Domaći nikako nisu uspevali da organizuju dobar napad i naprave šansu. Napoli je sigurno čuvao prednost, a uspeo je i da je uveća golovima Đanluke Gaetana u 88. minutu i Matea Politana u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Aktuelni šampion trenutno je treći na tabeli sa 14 bodova,dok je najprijatnije iznenađenje ove sezone, Leće, sada na sedmom mestu sa 11 bodova.