Fudbaleri Mančester junajteda na svom terenu su savladali Njukasl rezultatom 4:1, a meč je obeležio povratak Kristijana Ronalda koji je dva puta zatresao mrežu gostiju.

Naravno, Ronaldo nije razočarao navijače na debiju na Old Trafordu. Odmah je postigao gol i to u nadoknadi prvog poluvremena.

Tu nije bio kraj. Nakon izjednačenja Njukasla, Portugalac je na asistenicju Luka Šoa još jednom pogodio za ponovno vođstvo „crvenih đavola“

Prvi gol je postigao nakon odbitka, a to je ujedno bio i jedini pogodak u prvim poluvremenima na svim mečevima u Premijer ligi koji su počeli u 16 sati.

Drugi pogodak je postigao nakon lepe akcije i centaršuta engleskog beka.

Njukasl je inače omiljeni Ronaldov rival u Engleskoj. Ovo su mu bili sedmi i osmi gol na 12 mečeva protiv popularnih „svraka“. Uz to, za sada ima i šest asistencija.

Konačan rezultat su postavili Bruno Fernandeš u 80. minutu i Džesi Lindgard u drugom minutu nadoknade.

Gledajte Premijer ligu uz SBB i EON pakete

Utakmice Premijer lige mogu da gledaju svi SBB korisnici, na EON, TotalTV i D3 platformama, a mogu da se prate i ako niste SBB korisnik, u EON paketima van SBB mreže. Dakle, preko bilo kog interneta.