Kristijano Ronaldo u Zenici

Svakome ko nije navijač Bosne i Hercegovine ovo je verovatno bilo smešno, možda čak i urnebesno. Za one koji žive za igre "zmajeva" ovo je bio samo dvostruki poraz.

Fudbaleri Portugala ponizili su Bosnu i Hercegovinu na gostovanju sa 5:0, a svih pet golova su „moreplovci“ dali u prvom poluvremenu, a onda naglo zakočili.

Kristijano Ronaldo je postigao prvi pogodak sa penala već u petom minutu, a to je bio prvi signal da se četi Sava Miloševića ne piše dobro.

Kada je Ronaldo postigao pogodak, dotrčao je do korner zastavice kako bi proslavio pogodak, a onda se desilo ono što ni sam nije očekivao.

Čitav stadion je povikao njegovo čuveno „Siuuu“ dok je slavio gol, a to je dodatno demoralisalo fudbalere Bosne i Hercegovine koji su shvatili da su navijači stigli na Bilino polje zbog Ronalda, a ne zbog njih.

Ovaj detalj je objavio Haris Mrkonja sa televizije „N1“, a komentari su bili izuzetno negativni.