Fantastična partija "crvenih đavola".

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Notingem Forest rezultatom 3:0 u utakmici 19. kola Premijer lige, i tako se na najlepši način „oprostili“ od Old Traforda kada je u pitanju 2022. godina.

Junajted je od samog početka utakmice igrao više nego kvalitetno, gosti iz Notingema nisu uspevali da ozbiljnije ugroze gol rivala, pa je pitanje pobednika rešeno za manje od pola sata igre.

Prvo je Markus Rašford pogodio u 19. minutu, da bi Entoni Marsijal tri minuta kasnije lepo šutirao, ali je golu kumovala očajna reakcija Vejna Henesija, koji je loptu uspeo da zakači, ali dovoljno slabo da je ona završila u mreži.

Konačnih 3:0 postavio je Fred tri minuta pre kraja.

Junajted je odigrao veoma dobar meč, rivala ostavio bez ikakve šanse da dođe do bilo kakve nade za pobedu, pa ima čemu da se nada u nastavku sezone.

Junajted je 5. na tabeli sa 29 bodova, dok Notingem zauzima pretposlednje, 19. mesto sa 13 bodova, te ga očekuje žestoka borba za opstanak.