Švajcarski tim je slavio na svom terenu.

Omladinci Crvene zvezde poraženi su u utorak u Bernu od vršnjaka iz Jang bojsa sa 2:1, u meču petog kola grupe G fudbalske UEFA Lige mladih.

Obe ekipe su i pre ovog meča izgubile sve šanse da se plasiraju u narednu fazu, u koju idu dve prvoplasirane iz grupe, a Jang bojs je pobedio Zvezdu istim rezultatom kojim je izgubio od crveno-belih rivala u Beogradu.

Hugo Para je postigao prvi gol za domaćina u 18. minutu na asistenciju Toma Murita. Da će Švajcarci pobediti nagovestio je Janis Luti golom u 71. minutu, posle dodavanja Sonija Henčoza. Poraz Zvezde ublažio je rezervista Luka Lečić golom u 86. minutu.

Obe ekipe sad imaju po tri boda, ali Crvena zvezda je bolja jer ima gol razliku minus pet, dok Jang bojs ima minus devet.