irska azerbejdzan remi golovi 1 1 prijateljska

Fudbaleri Irske odigrali su nerešeno sa selekcijom Katara 1:1 u prijateljskom meču tokom priprema domaćina predstojećeg Mundijala 2022. godine.

NE PROPUSTITE I OVO:

Meč je odigran na Nađerdej stadionu u Debrecinu i Irci su poveli u četvrtom minutu susreta pogotkom Džejmsa Meklina.

Meklin je pogodio uz malo sreće, jer je posle centaršuta sa desnog krila i njegovog udarca, lopta na putu do gola zakačila jednog od igrača Katara.

Završila je u mreži, ali Irci nisu zadovoljni izašli sa terena, jer je Katar uspeo da izjednači.

Igrao se 47. minut kada je Muhamed Muntari bio precizan posle dodavanja Alija Almoeza i time je ostavio Irsku bez trijumfa.

Podsetimo, Irci su pre šest dana igrali u Beogradu prvi meč kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru i izgubili su od Srbije 3:2, a onda su poraženi i od Luksemburga 1:0.

Što se tiče kvalifikacionih utakmica odigranih u utorak, rezultate tih mečeva možete videti u okviru u nastavku teksta. Podsećamo da je Srbija pobedila Azerbejdžan sa 2:1 golovima Aleksandra Mitrovića.