Antonio Konte usadio je pobednički gen fudbalerima Intera. Nero-azuri su protiv Parme u gostima stigli do tri boda za tri minuta, koliko im je bilo potrebno za preokret u samom finišu 1:2 (1:0).

Parma je povela u 15. minutu preko nekadašnjeg krilnog napadača Arsenala i Rome – Žervinja, ali je Inter na krilima defanzivaca stigao do potpunog preokreta u finišu utakmice.

Prvo je u 84. De Fraj pogodio na asistenciju Lautara, da bi veliku pobedu doneo rezervista Bastoni u 87. minutu. On je u 73. minutu zamenio Godina i ta Konteova izmena ispostavila se kao pun pogodak.

Zahvaljujući trijumfu u 28. kolu Serije A, nero-azuri su sačuvcali treću poziciju na tabeli, imaju 61 bod, dok prvoplasirani Juventus ima 69, a Lacio 65.