Fudbalere Verone delile su sekunde od pobede u Đenoi, ali je domaći tim izvukao nerešen rezultat u 95. minutu za konačnih 2:2.

Verona je bolje otvorila meč i povela već posle 17 minuta preko mladog reprezentativca Srbije Ivana Ilića.

Bivši fudbaler Crvene zvezde postigao je drugi gol u sezoni nakon asistencije Antonina Baraka.

Đenoa je uzvratila u nastavku i stigla do izjednačenja u 49. minutu golom Eldora Šomurudova, ali je Verona stigla do novog vođstva u 61. minutu kada je pogodak postigao Marko Davide Faraoni.

Činilo se da će gosti stići do sva tri boda, ali je Đenoa u petom minutu nadoknade stigla do gola preko Milana Badelja.

Verona se posle 23. kola nalazi na devetom mestu sa 33 boda, dok je Đenoa na 11. mestu sa 25 bodova.

Ivan Ilić igrao je do 82. minuta za ekpu Verone.