Kristijano Ronaldo je golom u 81. minutu utakmice protiv Atalante doneo pobedu svom Mančester junajtedu nakon velikog preokreta.

Junajted je odigrao dva dijametralno suprotna poluvremena. U prvom su gubili 2:0, potom u drugom zaigrali kao u transu i preko Markusa Rašforda smanjili na 2:1 u 8. minutu drugog poluvremena, zatim je Hari Megvajer doneo izjednačenje u 75. minutu, a trenutak odluke se dogodio minut pošto je susret ušao u svoj završni period.

Tekla je akcija Junajteda, a kada se činilo da Luk Šo nema previše izbora šta da uradi sa njom on je podigao pogled i uputio centaršut ka kaznenom prostoru.

Igrači Atalante samo na tren su iz vida ispustili jednog od najboljih fudbalera u istoriji, što je Kristijanu Ronaldu bilo dovoljno da se oslobodi, uhvati zalet, skoči, i savršenim udarcem zatrese mrežu tima iz Bergama.

Očekivano, usledio je opšti haos na tribinama „teatra snova“, a Junajted je na svoj konto uposao izuzetno važna tri boda.

Bonus video: Dan kada je Old Traford ponovo uzvikivao Ronaldovo ime