Fudbaleri Crvene zvezde uspeli su da izjednače u prvom poluvremenu utakmice sa Milanom golom El Fardu Bena.

Hrabra igra crveno-belih posle primljenog gola, isplatila se u 24. minutu kada je precizan bio momak sa Komorskih Ostrva za 1:1.

Milan je poveo u osmom minutu posle penala. Jedanaesterac je skrivio Marko Gobeljić igranjem rukom, realizovao ga je Frank Kesi.

Zvezda je potom pogodila gol, ali je Benu pogodak u 18. minutu poništen zbog igranja rukom Pankova u kaznenom prostoru Milana. Isti igrač je vrlo brzo posle toga pogodio i prečku iz slobodnog udarca.

Međutim, tim Dejana Stankovića nije posustajao i to je rezultiralo validnim pogotkom iz 24. minuta. Ben je iz pozadine dobio pas od Mirka Ivanića.

Istrčao je po levoj strani i pronašao je prostor da proturi loptu kroz noge Alesiju Romanjoliju i smesti je u malu mrežu gola Đanluiđija Donarume.