Fudbaleri Crvene zvezde imali su veliku šansu da vrlo brzo posle primljenog gola izjednače u meču sa Milanom na San Siru.

Crveno-beli u četvrtak od 21 sat igraju revanš šesnaestine finala Lige Evrope i Milan je poveo 1:0 u osmom minutu posle igranja rukom Marka Gobeljića i gola Franka Kesija.

To nije obeshrabrilo igrače Dejana Stankovića koji su od tog trenutka počeli da napadaju i na naplatu je to umalo došlo iz prekida.

Korner u 18. minutu izveden je sa desne strane, lopta je ispred peterca stigla do El Fardu Bena koji je ugurao u mrežu Đanluiđija Donarume.

Međutim, pre tog šuta, loptu je dirao i Radovan Pankov. I to rukom. Sudija Hesus Manzano je proverio VAR snimak i poništio pogodak gostiju.

Milan je sačuvao prednost stečenu upravo zahvaljujući video tehnologiji zbog koje je dosuđen jedanaesterac za Milan.