Fudbaleri Mančester sitija plasirali su se u četvrtfinale FA Kupa pobedom nad Piterborouom 2:0.

Siti je u utorak uveče čitav meč rešio u razmaku od sedam minuta tokom drugog poluvremena.

Posle prvih 45 minuta bez golova, tim Pepa Gvardiole je uspeo da „probije led“ u 60. minutu, golom Rijada Mareza.

Samo sedam minuta kasnije, „građani“ su povisili prednost na, ispostaviće se, konačnih 2:0, golom Džeka Griliša.

Iste večeri, u četvrtfinale je prošao i Kristal Palas. Ekipa Palasa je na svom terenu pobedila Stouk sa 2:1.

Šeiku Kujate je dao gol za 1:0 u 53. minutu, Džoš Timon je poravnao rezultat na 1:1, pet minuta kasnije.

Žairo Ridevald je otklonio sve sumnje u 82. minutu. Žreb parova četvrtfinala biće održan u četvrtak trećeg marta.

BONUS VIDEO: Slavlje fudbalera Partizana zajedno sa navijačima nakon pobede nad Spartom iz Praga