Fudbaleri Sportinga iz Huhona savladali su Logronjes u meču 24. kola španske Segunde zahvaljujući fantastičnoj partiji dvojice fudbalera iz Srbije, Uroša Đurđevića i Nikole Čumića.

Đurđević je bio prosto briljantan, pošto je nakon 14 minuta igre postigao prvi gol, da bi u poslednjim trenucima poluvremena na asistenciju Čumića povećao na 2:0.

U 74. minutu stigao je i do svog trećeg pogotka, a konačnih 4:0 postavio je Čumić osam minuta pre kraja meča.

Đurđević je tako stigao do broja od 15 golova i osamio se na čelu liste strelaca sa dva gola više od Raula de Tomasa iz Espanjola, a četiri od Almerijinog Umara Sadika.

Sporting trenutno zauzima četvrto mesto sa 40 bodova, isto koliko i Rajo Valjekano, a ispred njih su Almerija sa 46 i Espanjol sa po 45, odnosno Majorka sa 51 bodom. Logronjes je 14. sa 29 bodova.