Dinamo Zagreb protiv Valura
Lirim Kastarati, Foto: EPA-EFE/ANTONIO

Dinamo iz Zagreba je odigrao nerešeno sa Legijom iz Varšave rezultatom 1:1 u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Nije bilo goolova u prvom delu osim jednog koji je poništen Dinamu kada se Ivanušec aktivirao iz ofsajda nakon šuta Petkovića.

Dinamo je u nastavku krenuo još agresivnije i već na startu drugog dela stvorio neke polušanse, da bi u 60. minutu konačno došao do gola.

Bruno Petković je iskoristio sjajan centaršut Ivanušeca i glavom poslao loptu u mrežu Poljaka i delovalo je da su ih konačno slomili.

Legij aje ipak uspela da se izdigne i izbori sjajan rezultat.

Albanac Ernest Mući je šutirao sa oko 20 metara i pogodio mesto gde golman Dinama nije mogao da dohvati za veliku radost Poljaka u 82. minutu.

Dinamo je do kraja sve pokušao da dođe do pobede, ali je najbolju priliku propustio Lirim Kastrati.