Fudbaleri Crne Gore pretrpeli su pravi debakl pošto su na svom terenu, u Podgorici, poraženi od Luksemburga 2:1.

Izabranici Faruka Hadžibegića poveli su golom Ivanovića na asistenciju stevana Jovetića u 34. minutu, ali je slavlje „sokolova“ trajalo samo osam minuta.

#related-news_0

Izjednačenje gostima doneo je Edvin Muratović posle proigravanja Pinta, a potpuni preokret u 86. minutu režirao je Sinani.

Tenzija na stadionu pod Goricom kulminirala je u četvrtom minutu sudijske nadoknade kad je posle jednog duela došlo do međusobnog šamaranja Marka Jankovića i Tila. Oba fudbalera dobila su direktne crvene kertone, a ranije u svlačionicu je morao i Simić koji je tom prilikom zaradio drugi žuti karton.

Luksemburg i Crna Gora posle četiri kola imaju identičan učinak – po tri pobede i poraz.