Greška fudbalera Partizana, Ksandera Severine, zakuvala je sve tokom utakmice Voždovca i Partizana u meču 28. kola Superlige Srbije (2:3).

Partizan je poveo u 39. minutu golom Sameda Baždara, da bi Voždovac uspeo da izjednači upravo posle penala i greške Severine u 57. minutu.

Krilo crno-belih je izgubilo loptu, da bi Mihajlo Nešković prihvatio loptu i ušao u kazneni prostor Partizana.

Nastala je konfuzija nakon što je Severina loše reagovao, Nešković je stigao do lopte i u tom trenutku Leonard Ovusu ga je oborio i sudija Novak Simović je pokazao na belu tačku.

Ovusu nije bio zadovoljan odlukom sudije, ali kontakt kolenima jeste postojao. Ipak, i Nešković je nešto teatralnije pao, te će se postavljati pitanje: Da li je ovo bio penal?

Kako je izgledala situacija pogledajte u video snimku ispod teksta i procenite sami.