Crno-beli će imati težak posao.

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su na svom terenu ekipu Novog Pazara sa ubedljivih 4:0, u utakmici 35. kola Superlige Srbije.

Tim sa Banovog brda je upisao 22. pobedu od početka šampionata i trenutno je drugi na tabeli sa 71 bodom, odnosno ima tri više od TSC-a, a sedam od Partizana koji tek treba da odigraju svoje mečeve 35. kola.

Ovaj meč je praktično rešen posle samo deset minuta igre, pošto je fudbaler Novog Pazara Milan Joksimović skrivio penal i zaradio direktan crveni karton. Siguran sa „bele tačke“ je potom bio Marko Docić u 12. minutu.

Domaći tim je prednost duplirao u 50. minutu autogolom Slobodana Rubežića, a pobedu Čukaričkog su potvrdili Almir Aganspahić u 75. i Luka Stojanović u 81. minutu.

Fudbaleri Čukaričkog će u narednom, pretposlednjem kolu gostovati Voždovcu, dok će Novi Pazar dočekati TSC.