Fudbaleri Crvene zvezde izjednačili su protiv Omonije na 1:1 pred kraj prvog poluvremena, u 3. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Srpski prvak gostuje na Kipru u najvažnijem meču sezone… Pobeda ga vodi u plej-of za Ligu šampiona na dvomeč sa Olimpijakosom, i osigurava evropsku jesen, a poraz u plej-of za Ligu Evrope.

I povela je Omonija na svom terenu posle nesporazuma Borjana i Gobeljića prilikom kornera, ali se Zvezda vratila pred sam kraj prvog poluvremena.

Gobeljić je odložio loptu na desno krilo do El Fardua Bena, usledio je fantastičan centaršut sjajnog fudbalera sa Komorskih Ostrva, pravo do Mirka Ivanića.

Mirni vezista reagovao je u maniru rođenih golgetera i sa ivice peterca glavom prosledio loptu u mrežu za 1:1. I poslao je trenera Dejan Stankovića na kolena prilikom proslave pogotka…