Arsenal posle produžetaka eliminisao Njukasl

Fudbal 09. jan. 202121:23
Podeli:
Foto: EPA-EFE/ANDY RAIN

Fudbaleri Arsenala plasirali su se u četvrtu rundu FA Kupa nakon što su na svom terenu posle produžetaka pobedili Njukasl.

PROČITAJTE JOŠ

Ekipa Mikela Artete pobedila je rezultatom 2:0 pa je dobru formu iz Premijer lige prenela i u FA Kup.

Regularni tok završen je bez golova, a „tobdžije“ su povele u 109. minutu kada je na asistenciju Aleksandrea Lakazeta, gol postigao Emil Smit-Rou.

Konačan rezultat postavio je Pjer-Emerik Obamejang u 117. minutu.

Plasman u četvrtu rundu obezbedila je i ekipa Brentforda koja je pobedila Midlsbro rezultatom 2:1, a do velikog trijufa stigao je Plimut.

Popularni „hodočasnici“ gubili su sa 1:0 i 2:1 od ekipe Hadersfilda, ali su golovima Pantulija Kamare i Džoa Edvardsa pobedili sa 3:2.

FA kup, 3. kolo

Boram Vud – Milvol 0:2

(Zohore 31, Hačinson 75)

Luton – Reding 1:0 (1:0)

(Monkur 31)

Norič – Koventri 2:0 (2:0)

(Meklin 6, Hugili 7)

Notingem Fores – Kardif 1:0 (1:0)

(Tejlor 3)

Čorli – Derbi Kaunti 2:0 (1:0)

(Hol 10, Kalveli 84)

Everton – Roteram 2:1, posle produžetaka

(Tosun 9, Dukure 93 – Olosund 56)

Blekburn – Donkaster 0:1 (0:1)

(Ričards 42)

Blekpul – Vest Bromvić Albion 2:2, penalima 3:2

(Jejts 40, Medin 66 – Adžai 52, Pereira 81p)

Bristol rovers – Šefild junajted 2:3 (1:1)

(Kligu 21, Emer 62 – Dej 6ag, Burk 59, Bogle 63)

Barnli – Milton Kins Dons 1:1, penalima 4:3

(Vidra 90 – Džerom 29)

Egziter – Šefild Venzdej 0:2 (0:1)

(Rič 27, Paterson 90)

Stouk – Lester 0:4 (0:1)

(Džastin 34, Olrajton 60, Peres 79, Barns 81)

Oldam – Bornmut 1:4 (1:1)

(Bahambula 45+1 – Bruks 43, Rikelme 49, King 74, 86)

Kvins Park Rendžers – Fulam 0:2, posle produžetka

(Rid 104, Kebano 105)

Stivenejdž – Svonsi 0:2 (0:1)

(Rautlidž 7, Gjoekers 50)

Vikomb – Preston 4:1 (3:0)

(Onjedinma 3, Jakobson 9p, Najt 25, Samjuel 82 – Jakobsen 43)

Arsenal – Njukasl 2:0, posle produžetaka

(Smit-Rou 109, Obamejang 117)

Brentford- – Midlzboro 2:1 (1:0)

(Dervisoglu 35, Godos 65 – Folarin)

Hadersfild – Plimut 2:3 (2:2)

(Kričlou-Nobl 4, Rou 32 – Hardi 24, Kamara 42, Edvards 71)

21.00 Mančester junajted – Votford

Sautempton – Šruzberi odloženo

Nedelja

14.30 Barnsli – Lids

14.30 Bristol siti – Portsmut

14.30 Čelsi – Morkamb

14.30 Čeltenam – Mansfild

14.30 Krouli – Lids

14.30 Mančester siti – Birmingem

18.00 Marin – Totnhem

20.45 Njuport – Brajton

Ponedeljak

21.00 Stokport – Vest Hem

Pratite nas i na društvenim mrežama:

Facebook

Twitter

Instagram

Komentari

Vaš komentar