Fudbaleri Sevilje doživeli drugi poraz.

Fudbaleri Sevilje su doživeli i drugi poraz od početka sezona, ovog aput ana gostovanju Almeriji rezultatom 2:1. Poveli su gosti preko Toresa u 30. minutu,, a onda je usledio preokret.

Prvo je Almerija izjednačila preko Ramazanija u 42. minutu, da bi pobedu doneo Umar sadik golom u 55. minutu. Almerija je sada deveta an tabeli sa četiri boda, dok je sevilj an 15. mestu sa samo jednim osvojenim bodom.

Majorke je u gostima pobedila Rajo Valjekano sa 2:0.

Strelci za pobednički tim bili su Vedat Murići u 13. i Kang-in Li u 64. minutu.

Majorka je upisala prvu pobedu u sezoni i sedma je na tabeli sa četiri boda, dok Rajo Valjekano sa istim brojem bodova zauzima devetu poziciju.

U narednom kolu, Majorka dočekuje Djironu, a Rajo Valjekano gostuje Osasuni.

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su ekipu Elčea sa 1:0.

Sosijedad je do druge pobede na početku šampionata stigao pogotkom Braisa Mendesa u 20. minutu.

Gostujući tim je 14 minuta kasnije imao veliku šansu da duplira prednost, ali Mikel Merino nije iskoristio penal.

Sosijedad sa šest bodova na svom kontu trenutno zauzima petu poziciju na tabeli, dok je Elče na 18. mestu sa jednim osvojenim bodom.

Fudbaleri Real Sosijedada će u narednom kolu dočekati Atletiko Madrid, dok će Elče gostovati Viljarealu.