Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović nastavio je da rešeta mreže u Engleskoj, novim golom u Čempionšipu.

Fulam je već posle sat vremena igre protiv Blekburna imao 4:0, a Mitrović se u strelce upisao u 19. minutu na asistenciju Serija.

Ovo je peti uzastopni meč u kom srpski špic postiže gol, a od sredine oktobra deluje nezaustavljivo, jer je nedavno imao i het-trik protiv Vest Bromvič Albiona.

U meču sa Blekburnom, Mitar je bio najviši u skoku posle kornera sa leve strane.

Oslobodio se svog čuvara, stvorio prostor i sa prve stative glavom poslao loptu iza leđa golmana Tomasa Kaminskog. Pored gola, Srbin je imao i dve asistencije.

Za treći i četvrti gol je u 54. i 58. minutu asistirao Hariju Vilsonu, posle čega je mogao svoje mesto da ustupi saigraču, jer ga je u 67. minutu zamenio Rodrigo Muniz. Fulam je pre kraja postigao još tri pogotka do 7:0.

BONUS VIDEO: Mitrović imao het-trik protiv VBA