Oglas

DRM_8100
Foto: Dragan Mujan/Nova.rs
Foto: Dragan Mujan/Nova.rs

Četvrto veče Beer festa: "Divlje jagode" i "Sunshine" raspametili publiku

22. avg. 2021. 00:19

Večeras se održava četvrto po redu veče Beer festa na Ušću, a kao prethodne tri večeri, publika ni večeras nije bila uskraćena za dobar provod.

Oglas

Već oko 19:30 sati, kada se kapije zvnično i otvaraju, publika je počela da pristiže i zauzima poziciju na beogradskoj livadi.Četvrto veče je otvorio Del Arno bend, a nakon njihovog koncerta okupljena masa je nastavila da uživa u nastupu "Električnog orgazma" i "Divljih jagoda".Rep grupu "Sunshine" publika je posle duže pauze ponovo mogla da čuje večeras, a njihov koncert počeo je u 22:50 časova.https://twitter.com/novarsonline/status/1429189436206616586Frontmen benda Bane je za Nova.rs pred sam početak nastupa izjavio da oseća neku vrstu adrenalina."Uvek neposredno pred svirku dobijem neki adrenalin, pozitivnu tremu. Nekada sam trenirao rvanje, a sada imam nekako isti taj doživljaj kao i pred meč. To je normalno, dok ima te pozitivne treme dobro je", rekao nam je Bane.

Nakon energičnog nastupa popularne rep grupe, publika uživa u koncertu "YU grupe", "Nevernih beba" i Nikole Vranjankovića koji će svojim nastupom zatvoriti četvrto veče Beer festa.Podsetimo, svaki posetilac dužan je da na ulazu pokaže papir da je vakcinisan ili dokaz da je negativan na koronavirus.

Oglas

Punkt za testiranje u blizini održavanja festivala nalazi se na parkingu iza Tržnog centra Ušće po ceni od 490 dinara. Festival je organizovao mogućnost testiranja u svim AQUALAB laboratorijama u Beogradu i širom Srbije i obezbedio cenu za brzi antigenski test od 490 dinara.

Bonus video: Bijelo dugme na Beer festu

Oglas

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=bijelodugmebirfestam-novas-worldwide&stream=hp3500&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="2307710"]Pratite portal Nova.rs i na društvenim mrežama InstagramFejsbuk i Tviter.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare