Oglas

"Najviše nas boli što se Stefanove ubice ne kaju"

04. jul. 2021. 17:41
>
04. jul. 2021. 17:42

Suđenje za ubistvo Stefana Filića (18) iz Velike Plane, koje se odigralo ispred kluba "Brodolom" u tom gradu, nedavno je nastavljeno u Višim sudom u Smederevu, a po svemu sudeći, pomenuti proces u skorije vreme neće dobiti epilog. Filićeva tetka Javorka Marković kaže za Nova.rs da je, pored toga što sudski proces traje predugo, najteže to što se na licima optuženih ni u jednom trenutku ne primećuje ni trunka kajanja. Pročitaj više

Oglas